ГлавнаяНовости в ЧеркассахМолодіжна християнська конференція «Лідер по серцю Божому»

Молодіжна християнська конференція «Лідер по серцю Божому»

29.10.2016

«Чудовий час! Благословенна можливість переоцінити своє життя і його напрямки!», - діляться учасники конференції молодіжної християнської конференції «Лідер по серцю Божому», що тривала протягом 14-15 жовтня.

Молоді люди, які пізнали Господа і всім серцем прагнуть до Нього, зібралися для того, аби обговорити чимало аспектів людського життя. Адже багатьом із них не раз спадало на думку запитання “А чи правильно я живу? Чи достовірно розумію Слово Боже? Чого мені не вистачає, аби стати справжнім християнським лідером, таким, яким мене хоче бачити Господь?”

Ці та багато інших цікавих запитань обговорювали християни Черкащини в Бузівці.

Володимир Омельчук влучно сказав: » Якщо за тобою ніхто не йде, то ти лише прогулюєшся по життю, тобто безвдячно марнуєш дане Богом!»

Сергій Панасенко продовжив:» Підзвітність — це можливість, інструмент через які може бути виконане те, що хоче від тебе Святий, а саме - плодоносного життя!» 

Тож, мабуть, варто зупинитися і запитати себе: «Чи те, на що я витрачаю своє життя, виправдане, благословенне Богом?» Якщо так -нехай Бог дає наснаги, сил та мудрості. А якщо ні – гадаю, зараз найкращий час для того, аби зупинитись для переоцінки всього, що взагалі можна переоцінити і, звісно, чудовий час для переломних моментів та вражаючих рішень!

Aвтор: Надія Нестеренко 

4erkasu-plus.com

↓ Комментарии посетителей (0)
[ Показать комментарии ]

Добавьте собственный комментарий
Автор

Комментарий

Страницы, близкие по смыслу

 Последние новости