ГлавнаяНовости в ЧеркассахСвяткування Різдва в Черкасах

Святкування Різдва в Черкасах

6.01.2020

25 грудня в Черкасах відбулася інтерактивна програма для дітей «Святкуємо Різдво з усім світом». Свято проходило в ТРЦ Любава. На заході були різдвяні привітання, лялькова вистава, ігри та подарунки усім маленьким учасникам свята.

28 грудня в DEPO't center відбулася інтерактивна програма для дітей «Святкуємо Різдво разом з усім світом». Свято розпочалося з Різдвяного флеш –мобу у холі торгового центру, виконавці несподівано почали співати святкову пісню. Після привітання всіх бажаючих запросили на свято.

В програмі була лялькова вистава, пісні наживо, танці з дітками, ігри, та ілюстрована розповідь про народження Ісуса Христа. Всім бажаючим глядачам подарували «лист від люблячого батька» та християнський календар на 2020 рік.

 31 грудня Черкасами їздив Різдвяний тролейбус. В транспорті виконавці із протестантських церков Черкас піснями і віншуваннями вітали всіх з Різдвом Христовим. Проїзд у тролейбусі був безкоштовний.
“Мені сьогоднішня акція дуже подобається.. В мене сьогодні зовсім не було настрою, та коли я зайшла до тролейбусу і побачила людей, які співають святкові пісні, посміхаються і вітають зі святами, настрій одразу піднявся. А потім, ще й виявилося, що за проїзд не потрібно платити, це ще більше порадувало ”, – каже Оксана, одна з пасажирок Різдвяного тролейбусу.

Тролейбус курсував по маршруту #7, зупинявся, як зазвичай, за графіком. “Я з радістю погодився співати у Різдвяному тролейбусі, тому, що вважаю, що дуже важливо говорити про суть свята. На Різдвяні свята часто згадують інших персонажів, та найголовніше в цьому - це народження Ісуса Христа” – поділився волонтер, один із співаків в громадському транспорті Василь Левченко.

Тролейбус, в якості святкового, курсуватиме до 16 години. За цей час об’їздить три кола, по маршруту #7. Такий подарунок місту зробили протестантські церкви міста разом з громадською організацією "Рух Реформації

“Різдвяний тролейбус їздить Черкаси вже другий рік поспіль. Мені здається це гарна християнська традиція для міста, коли навіть у тролейбусі всіх вітають з народженням Ісуса Христа ”, – зазначив голова Черкаського обласного Руху Реформації Валерій Бєляєв.

R500_Cherkasy

Фото: Олег Зарубин, Ольга Мацканич,  Юрий Руденко

↓ Комментарии посетителей (0)
[ Показать комментарии ]

Добавьте собственный комментарий
Автор

Комментарий

Страницы, близкие по смыслу

 Последние новости