ГлавнаяНовости в ЧеркассахВ Черкасах відбулася інтерактивно - концертна програма «Різдво настало»

В Черкасах відбулася інтерактивно - концертна програма «Різдво настало»

29.12.2018

24 і 25 грудня в Черкасах відбулася інтерактивно - концертна програма «Різдво настало». Всі діти, що були присутні на святі, отримали подарунки. Захід проходив в торгово-розважальних центрах "Любава" та "Депот".
Кожна програма розпочиналася з різдвяних пісень просто посеред торгового центру. Колядки виконував об’єднаний хор протестантських церков міста Черкаси. Перехожі, від несподіванки, зупинялися і знімали на смартфони. Також в програмі свята були: різдвяні пісні від гуртів та виконавців, вітання, конкурси для дітей та дорослих, а також виступ лялькового театру з розповіддю про народження Ісуса.

«Мені все дуже сподобалося, особливо виступ лялькового театру, той момент, коли пастухам з’явився янгол і повідомив про народження Христа. Я б ще приходив на такі концерти», - поділився один із маленьких учасників заходу – Ваня.
«Такі події створюють різдвяний настрій, це не просто музика, а те, що наповнює серця любов’ю. І діти відчувають, що вони належать до чогось особливого, а батьки відповідальні, щоб їм пояснити, що це саме означає», - зазначив, один з глядачів, Михайло.

Більшість представників християнського світу: протестанти і католики, а також 9 із 14 православних патріархів, відзначають Різдво саме 25 грудня. В Черкаській області Рух Реформації влаштовує міські свята вже третій рік поспіль. А минулого року Верховна Рада ухвалила цей день, як державний вихідний.
«Сьогодні ми бачили вдвічі більше дітей на святі, в порівнянні з минулим роком, і це нас тішить. Люди багато чого говорять про всякі традиції і звичаї, а до суті самого свята не добираються. Нам приємно було бачити, що батьки приводять своїх дітей спеціально, щоб вони почули справжню різдвяну історію, тому ми вважаємо це дуже важливим», - зазначив голова Черкаського обласного Руху Реформації, Валерій Бєляєв.

Фото: Олег Зарубін

R500_Cherkasy

↓ Комментарии посетителей (0)
[ Показать комментарии ]

Добавьте собственный комментарий
Автор

Комментарий

Страницы, близкие по смыслу

 Последние новости