ГоловнаНовини в Україні та світі500 людей прийняли водне хрещення у Києві!

500 людей прийняли водне хрещення у Києві!

22 липня 2018 року у Києві пройшла масштабна та велична подія, приурочена до святкування 1030-річчя Хрещення Київської Русі-України. Організаторами заходу виступають євангельсько-протестантські церкви. До речі, протестанти - третя за кількістю віруючих група християн після православних та греко-католиків.
Велична подія об'єднала понад 10 тис людей біля пам'ятника Магдебурзькому праву, де була розташована головна сцена. Для гостей та учасників заходу співав об'єднаний хор, виступали Gospel Symphony Orchestra, сольні виконавці, гурти, зверталися Голови різних церков.
Після чого, 500 новонавернених християн звершили таїнство святого водного хрещення у водах Дніпра, на Трухановому острові (навпроти пам'ятника Князю Володимиру).

"У 988 році Князь Володимир хрестив народ свій у водах Дніпра!
З приходом християнства на Київські землі почалась ера розбудови сильної держави. Ця подія впродовж тисячі років надихає людей до змін у житті та світогляді. Протестанти, як частина християнської сім'ї України, продовжують традицію, започатковану Князем Володимиром.
Тому сьогодні сотні людей публічно засвідчили свою віру в Ісуса Христа, як в особистого Спасителя. Це дійство нагадує усім українцям про наше історичне християнське коріння та спонукає рухатися до Бога і з Богом." - прокоментував Павло Унгурян.

Хрещення відбувалося за євангельською протестантською традицією, яка наслідує першоапостольську практику повного занурення у воду і здійснюється тими, хто по вірі в Ісуса Христа у свідомому віці вступає в завіт з Богом.

Свято хрещення було організовано за підтримки Руху Реформації.

Павло Унгурян 

↓ Комментарии посетителей (0)
[ Показать комментарии ]

Добавьте собственный комментарий
Автор

Комментарий

Страницы, близкие по смыслу