ГлавнаяНовости в ЧеркассахВ селах Трушівці та Красносілля відбувся християнський табір

В селах Трушівці та Красносілля відбувся християнський табір

21.08.2012

Літо в розпалі. Промайнув липень, а з липнем завершилися і чергові табори, які проводилися в селах Трушівці та Красносілля. Особливою відзнакою цих таборів було те, що в складі команди лідерів працювали американські друзі із штата Мінесота: Роберта, Мет і пастор Джон.

Спілкування було щирим і легким завдяки перекладачам, які їх супроводжували. Тиждень (23.07-27.07) був наповнений нових знайомств, незабутніх вражень, веселощів та позитиву. Як в Трушівцях, так і в Красносіллі було по чотири групи. Найменшій учасниці 2 роки, а от найстаршому 21 рік (мабуть завдяки йому команда і називалася «Мегапупси»).

Були і команди : «Янголята», «Динаміт», «Рваний кед», «Кристал», «Овечки» та інші.

День починався з молитви та обговорення сценарію групою лідерів. Після збору дітей всі дружно схиляли голови в молитві а потім гучно лунав гімн табору «Ісус – наш Супергерой». В театралізованих сценках дітям пропонувалась тема біблійного уроку, для проведення якого групи розходилися опісля. Для поновлення сил учасники щодня отримували "смачненьку підтримку". Після чого спорт-інструктором Юрою проводилися естафети та конкурси, які були підготовлені на високому рівні, з щирою турботою про дітей. На завершення дітям щодня пропонувалися цікаві поробки, які були запропоновані американськими друзями.

ЧигиринСтавлення американців до дітей в таборі було настільки щирим та теплим, що інколи воно дивувало. Тим паче, що в Україну вони прилетіли за рахунок свого особистого часу та за свої власні кошти. Їх бажання служити Господу та твердість перебування у вірі просто підкоряли. Слава Богу що там, далеко за океаном, у нас є брати та сестри, які завжди про нас пам'ятають та моляться.

На завершення щоденної програми всі одностайно молилися, співали різні пісні.

Цей тиждень не був безплідним. В останній день табору в с. Трушівці покаялося троє хлопчаків, а от у с. Красносілля на шлях істини і правди стали п`ятеро хлопців і троє дівчаток. Тож будемо сподіватися, що зерно, посіяне в їх серцях, лягло на благодатну почву і з часом проросте добрими плодами.

chigirin.in.ua

↓ Комментарии посетителей (0)
[ Показать комментарии ]

Добавьте собственный комментарий
Автор

Комментарий

Страницы, близкие по смыслу

 Последние новости