ГлавнаяНовости в ЧеркассахУ Чигирині відбувся дитячий табір "Клуб Мудреців"

У Чигирині відбувся дитячий табір "Клуб Мудреців"

12.07.2012

І знову літо ... Але вже 2012... Як завжди невід'ємною частиною нашого відпочинку планувалося проведення дитячого табору - «Клубу Мудреців». П'ять днів були повні енергії, дитячого сміху і щирого захоплення. У ньому брали участь близько 70 дітей чигиринщини: з сіл Рацево, Стацівка та міста Чигирин. Було сім команд. У кожній команді по 8-10 дітей віком від 3 до 13 років. Кожна команда мала свої назви: “Квіточки”, “Янголята”, “Дзвіночки”, “Зірочки”, “Пупсики”, “БЕМС” та “Рваний кед”.

Лідери настільки самовіддано занурювалися в атмосферу табору, що від дітей їх відрізняли тільки рост і вага. Спортікі - помічники лідерів, були основною і незамінною їх підтримкою. Щоденні костюмовані сценки на християнську тематику дивували професіоналізмом гри акторів.

І все це дійство було благословенне Богом, тому що наша чарівна директор підготувала програму кожного дня та починала кожен день з розбору Слова і молитви, що йде від серця. Щоденне спілкування з дітьми теж було пронизане молитвами. Найяскравішим показником було те, що по закінченню табору деякі діти попросили дозволу відвідувати недільну школу і вивчати Слово Боже.

Організатори табору (члени церкви “Трійці” м. Чигирин) з метою донести дітям слово Ісуса Христа. Багато лідерів, помічників, спортиків та іншого персоналу, що працювали з учасниками, дбали про те, щоб кожен з них як можна більше дізнавався про Бога. До кожного дня у таборі лідери підібрали особливі духовні теми: “Слухай пораду батька твого і настанову матері”, “Лінь приведе до біди”, “ В багатослові не обминеш гріха”, “Справжній друг” і “Як ти слухаєш".

Постараємося в подробицях описати щоденні конкурси та ігри. Хотілося б передати атмосферу, яка панувала в ці дні. Скільки було запалу і винахідливості з боку дітей, смішних ситуацій, незабутніх моментів! Кожен день табору розпочинався з того, що всі дітлахи збиралися у дверях церкви разом із своїми лідерами. Потім “Ранкова стража” (представлення команд у залі). Всі ми там співали псалми, молилися, показували сценки до кожної теми дня. Команди отримували завдання на день: намалювати ніколи не існувавшу зубну щітку або шапку, зробити аплікацію серця справжньої людини, з'єднати будь-яких двох тварин разом і дати їй назву та розповісти про неї.

Потім був час біблійного уроку. На кожному уроці дітлахи дізнавалися щось нове та цікаве про Ісуса. А також вчили “золотий вірш” із Біблії по темі дня. Годували всіх смачними свіжими булочками та чудовим сіком. Були також спортивні ігри: “Зелена п'ятка”, “Сова”, “Знайти свого лідера”, “Собиралочка”, “Хакі-покі”. Спортивні змагання між командами — естафета на території церкви, під час якої потрібно було пройти як можна швидше маршрут. Ще був час у малих групах для спілкування з дітлахами. Та “обідня стража” (зібрання у залі). Тут як і зранку команди розповідали свої девізи та вірші, які вчили упродовж дня. А також захищали свої проекти (завдання, яке вони отримували зранку).

Закриття табору було ввечері у п'ятницю. Діти прийшли разом зі своїми батьками і на зібранні показували драму, розказували вірші та демонстрували ті досягнення, які отримали протягом п'яти чудових днів. Також діти отримували подарунки під час веселих ігор. Все було слава Богу! Всі дітки розійшлися по своїм домівкам з гарним настроєм. А на помічників табору чекав сюрприз — смачний торт.

Всі ми із задоволенням виконаної праці пили чай, дякуючи Господу за Його любов, доброту та допомогу.

Церква "Трійці" м. Чигирин

christterritory.ck.ua

↓ Комментарии посетителей (0)
[ Показать комментарии ]

Добавьте собственный комментарий
Автор

Комментарий

Страницы, близкие по смыслу