ГлавнаяНовости в ЧеркассахЗа 2 тижні - сім християнських таборів для дітей!

За 2 тижні - сім християнських таборів для дітей!

26.07.2014

Церква "Христа Спасителя" з села Чепаєвка, що на Золотоніщині, за 2 тижні провела 7 християнських таборів для дітей. Літній проект організували спільно із Англійською християнською місією Ukraine Christian Ministries (UCM). За 10 днів було охоплено майже 600 дітей від 7 до 18 років із сіл Чапаєвка, Кедина Гора, Коробівка, Деньги та Вільхи.

«Милостивий і Добрий Бог знову дарував нам час надзвичайної насолоди й піднесення - проводити табори для дітей.» - пише на церковному сайті пастор церкви "Христа Спасителя" села Чепаєвка Сергій Лимар. За його словами, християни чекали й готувалися до цієї події ще з серпня минулого року.

У перший тиждень команда провела два табори у самій Чапаєвці, а також в селах Кедина Гора, Коробівка та Деньги. У другий трохи старші дітлахи мали змогу виїхати наметовим містечком на берег Дніпра і перебували там цілодобово. Для них організували ігри, біблійні постановки, рукоділля, і через все це сповіщали їм Добру новину про Спасителя Ісуса Христа.

«Перший тиждень таборів завершився Євангелізацією в селі Кедина Гора. Співоча група із Церкви "Дім Євангелія" міста Черкас разом із місцевою церквою провели вечір християнської пісні, на якому виступили й дітки з табору із вивченими номерами, - розповідає пастор церкви «Христа Спасителя. - В наметовому містечку теж панувала радісна атмосфера із самого приїзду дітей. Вони так само. А ті, що приїхали вперше s74428260так само відчули доброзичливість організаторів та лідерів і швидко на їхніх обличчях з'явилася посмішка, що не сходила впродовж всього дня.» - зауважив він.

Команда лідерів дякує Богу за проявлену до неї і учасників табору благодать. і просить молитися за всіх дітей, які були присутні в таборах, аби їхня віра збереглася, а їхнє життя возвеличувало Бога.

Сергій Лимар пише каже: «Ми дуже вдячні Богу за все, що відбувалося впродовж цих двох тижнів таборів. Дякуємо Християнської місії UkraineChristianMinistries (UCM), керованою Джоном і Джанет Хенді, та всім англійським братам і сестрам, кожному, хто хоча б одного разу помолився за табори, всім, хто був прямим учасником служіння. Це наша загальна праця і плоди загальні теж. І їх ми віддамо виключно для слави Вічного Бога, бо тільки Він є причиною здобутого успіху цієї справи».

За інформацією сайту церкви «Христа Спасителя» с. Чапаєвка

↓ Комментарии посетителей (0)
[ Показать комментарии ]

Добавьте собственный комментарий
Автор

Комментарий

Страницы, близкие по смыслу

 Последние новости