ГлавнаяНовости в ЧеркассахЗимовий табір для дітей в церкві "Блага Вість"

Зимовий табір для дітей в церкві "Блага Вість"

25.01.2013

Забрати дітей із вулиці та прищепити їм християнські цінності. Таку мету має єдиний в області зимовий табір для сиріт і дітей із кризових родин. Він нещодавно запрацював у Черкасах. Протягом 10 днів тут оздоровляться та духовно збагатяться 30 дітлахів. І все — безкоштовно. Таку радість дітям подарував благодійний фонд «Сила доброти».

Деталі – в сюжеті

Дід Мороз, Снігуронька та справжні подарунки. Для багатьох із цих дітей це — дивина. Бо мають поранені серця та покалічені долі. Адже в дитячому зимовому таборі, який створив благодійний фонд «Сила доброти», перебувають дітлахи із кризових родин і сироти.

Наталія Карабєшкіна, координатор із роботи з дітьми БФ «Сила доброти»: «Мета цього табору — альтернатива вулиці, тому що дітям немає, чим зайняти своє дозвілля. А також допомога матеріальна. Годування дітей, обіди, якісні, повноцінні, де є кожен день фрукти, овочі, соки».

Марина Салько, соціальний працівник БФ «Сила доброти»: «У програмі нашого табору за основу є християнська етика, щоби показати добро, любов, правильні взаємовідносини один із одним. Також у нас є творча діяльність, фізичні заняття. Збираємося кататися на роликах, ходити у спортзал, у нас є екскурсії».

Цей табір створений на базі церкви «Блага вість», що на площі 700-річчя Черкас. Кандидатів у вихованці табору благодійникам допомогли дібрати соціальні служби. Діти тут перебувають лише вдень. Проте якісне харчування та яскраве дозвілля волонтери їм гарантують.

Ксенія Козоріз, вихованка табору: «Ми будемо гуляти, на екскурсії їздить, аплікації робить, гуляти. Ігри будуть веселі».

Цього року під час новорічно-різдвяних свят у таборі відпочинуть та оздоровляться 30 дітлахів. Проте організатори сподіваються: наступного року знайдуть більше коштів, щоби побувати в таборі змогло більше дітей із соціально незахищених родин.

Олексій Зеленько

blvua.com

↓ Комментарии посетителей (0)
[ Показать комментарии ]

Добавьте собственный комментарий
Автор

Комментарий

Страницы, близкие по смыслу

 Последние новости