ГлавнаяНовости в ЧеркассахУ Черкасах дві церкви провели водне хрещення

У Черкасах дві церкви провели водне хрещення

6.08.2013

Цьогоріч Україна святкує 1025 річницю хрещення Київської Русі. Ця подія свого часу змінила хід історії нашої держави. Масово хрестивши людей, князь Володимир відкрив для України нові культурні та економічні горизонти, а головне - духовні перспективи. З нагоди річниці у Черкасах пройшов ряд святкових заходів. Один з яких відбувся у неділю, 4 серпня, на центральному пляжі міста. Тут у Дніпрі прийняли святе водне хрещення 11 братів і сестер з двох церков Євангельських християн-баптистів – четверо з «Нового Життя» та сім із «Дому Євангелія». Прийнявши душею Христа як спасителя, вони при свідках вступили з Богом в заповіт.

Подивитися на визначну подію в житті новоохрещених прийшли їхні друзі, рідні та віряни. Пастор церкви «Нове життя» Руслан Хлопук нагадав присутнім про суть хрещення: зачитав вірші з Біблії, де йдеться про важливість прийняття його по вірі, свідомо і в дорослому віці.
Урочистості заходу додала духовна музика та пісні групи прославління.

Вітаємо новоохрещених визначною подією в їхньому житті. Бажаємо духовного зростання, благословінь та вірності у слідуванні за Христом!

Інформує сайт newlife.ck.ua

↓ Комментарии посетителей (0)
[ Показать комментарии ]

Добавьте собственный комментарий
Автор

Комментарий

Страницы, близкие по смыслу