ГлавнаяНовости в ЧеркассахБаптисти черкащини обрали нового єпископа

Баптисти черкащини обрали нового єпископа

28.04.2014

26 квітня в Черкаському обласному об’єднанні церков ЄХБ пройшла звітно-виборна конференція. Під час неї її голова Василь Миколайович Олійник склав свої повноваження. Натомість делегати більшістю голосів обрали на це служіння Василя Миколайовича Фурту.

Василь Олійник очолював обласне об’єднання 14 років. Його кілька разів переобирали на це служіння. Нині сам попросився на відпочинок. Звітуючи про роботу як голови Черкаського ООЦ, зазначив, що за останні 4 роки в області охрестилося 560 людей і нині в об’єднанні 164 церкви, у яких 6 601 християнин. Нагадав благословіння минулого року; у 2013-му в області освятили новозбудований молитовний будинок; до 8-ми існуючих відділів при ООЦ додався ще один – соціального служіння; Бог благословляв у проведенні десятків різноманітних таборів та дозволив провести обласний місіонерський форум. Завершуючи виступ, пастор побажав братам-пресвітерам спільності й порозуміння, а їхнім церквам – бути більш практичними, задіяними у соціальному служінні.

Перед обранням нового головного єпископа області заступник президента ВСО ЄХБ Ігор Бандура запросив делегатів конференції до молитви та закликав відкрити серця, аби вибір був зроблений по волі Божій. Повідомив, що кандидатів на посаду очільника об’єднання від 6-ти регіонів області було висунуто 11. Найбільше голосів отримав Василь Фурта, відтак, інші пресвітери зняли свої кандидатури і він лишився єдиним кандидатом. Зі 130 учасників конференції за Василя Миколайовича проголосувало 123.

Для довідки: Василь Фурта в церковному служінні 15 років. З них 3 займався місіонерською діяльністю, 12 літ є одним з пасторів церкви с. Бузівка Жашківського району, трудився в обласній церковній раді. Одружений, має 3 дітей. Принцип його роботи – зробити все, що у твоїх силах, і зробити це найкраще. Інші служителі відгукуються про нього як про слухняного, безвідмовного , досвідченого та шанованого у братстві на рівні України.

Під час свого першого звернення до пресвітерів як головного єпископа Черкащини, Васль Фурта розповів про плани для обласного об’єднання. Це продовження структуризації служінь, проведення системної командної роботи, ефективний розвиток помісних церков, підготовка нового покоління служителів, налагодження тіснішої співпраці відділів ООЦ з помісними церквами. Також зазначив: своїм головним завданням бачить підтримку пасторів та їх мотивацію до більш ефективного служіння.

Також делегати конференції підтримали кандидата на першого заступника головного єпископа області – Сергія Кравченка, пастора церкви «Нове Життя» м. Черкаси; затвердили регіональних заступників голови ООЦ та склад обласної ради. Насамкінець попросили Бога благословіння на їхню діяльність і Його керівництва у кожній справі.

Інформаційний відділ ЧООЦ ЄХБ

фото Г. Юрик

↓ Комментарии посетителей (0)
[ Показать комментарии ]

Добавьте собственный комментарий
Автор

Комментарий

Страницы, близкие по смыслу