ГлавнаяНовости в ЧеркассахПерша баптистська церква Черкас збирала кошти для постраждалих у зоні АТО

Перша баптистська церква Черкас збирала кошти для постраждалих у зоні АТО

11.10.2014

Перша баптистська церква Черкас провела благодійну акцію. Члени церкви протягом кількох тижнів приносили одяг, взуття, постільну білизну, канцтовари, посуд та готували солодку випічку для розпродажу. Виручені кошти спрямують на підтримку постраждалих у зоні АТО. На благодійну акцію запросили не лише братів та сестер з інших церков, а й переселенців зі Сходу нашої країни.

Одними з таких відвідувачів і щасливими власниками обновок стала Марія Ольшевська з Геронимівки. Вона придбала синові курточку і штани. За все заплатила трохи менше 100 грн.

– На базарі я б за таку ціну навіть штанів синові не купила. А тут все майже задарма і до того ж у дуже хорошому стані, – радіє придбаним речам жінка і дякує за те, що Господь так рясно поблагословив її хорошим одягом.

За словами однієї з організаторів розпродажу Ірини Тарасенко, громада церкви активно долучилася до акції і тому було зібрано набагато більше речей, ніж очікувалося. Довелося приділити час і тому, щоб відібрати найбільш ходовий товар і в найкращому стані. Решту речей роздадуть як гуманітарну допомогу.

– Потрібно було на кожній речі поставити доступну ціну, – розповідає Ірина Тарасенко. – Найбільше було дитячих речей та жіночого одягу. Я була приємно вражена, що Церква жертвувала і нові речі, навіть з етикетками.

Найбільш ходовим товаром, за словами Антона Кузіна, який продавав одяг та взуття, були жіночі речі. Каже, що запитували і приміряли здебільшого сестри поважного віку. Щоб привернути увагу до свого лота, юнак навіть приміряв на себе виставлені на продаж речі. Тому швидко довелося продати жіноче пальто. Таким чином вторгувати вдалося понад 1000 грн.

Проте найшвидше продалися солодощі. Як розповідає Юлія Паіс, яка організовувала розпродаж кондитерських виробів, за випічку вдалося вторгувати близько 4000 грн.

– Напередодні акції я особисто підходила до кожної з молодих сестер і просила щось спекти чи приготувати. Не думала, що стільки людей відгукнеться. Були не лише торти, кекси, пироги та пряники, а й варення, желе, мед і сухофрукти, – ділиться враженнями Юлія Паіс. – Мене вразив тортик з написом «Слава Богу».

Сестра дякує Господу і за те, що налаштував серця відвідувачів акції щедро жертвувати, адже більшість покупців не брали здачу, тому й вдалося зібрати так багато коштів.

За словами відповідальної за жіноче служіння в області Лариси Кузіної, під час акції вдалося зібрати трохи більше 8000 грн. Подібні розпродажі надзвичайно об҄’єднують громаду. Кожен міг щось придбати собі до душі, адже ціни навмисне не ставили зависокі, щоб людина навіть зі скромним сімейним бюджетом могла піти додому з обновкою, а відповідно і з гарним настроєм.

– Мене до сліз розчулила одна старенька сестра, яка принесла нову постільну білизну ще радянського виробництва, яка кілька десятків років пролежала в її шафі. Жінка залишилася сама, тому немає для кого берегти крам. Вирішила, що дорога її серцю постіль має послужити комусь іншому, а не припадати пилом часу, – каже Лариса Михайлівна. – І таки постіль хтось придбав. Гадаю, вона його порадує, бо річ справді хороша.

Приємно було спостерігати, що молодь, яка була залучена до розпродажу, зі своїм завданням впоралася на відмінно. Рекламувала речі, люб’язно обслуговувала клієнтів і допомагала розібратися в асортименті.

– Це вже не перша акція, спрямована на підтримку постраждалих у зоні АТО. Раніше ми збирали одяг і продукти харчування для переселенців. Наступним етапом буде збір теплих речей і одягу. На носі зима, тому ми як християни маємо допомогти ближнім, які потрапили в складні життєві обставини, – коментує Лариса Кузіна. – Завдяки подібним акціям церква побачила, що всі разом ми можемо робити великі і серйозні справи. Коли церква трудиться і Господь благословляє, то результат завжди перевершує сподівання.

Наталя Каузак

ecb.in.ua

↓ Комментарии посетителей (1)
[ Показать комментарии ]

Добавьте собственный комментарий
Автор

Комментарий

12.03.2016
Слава Богу!!!
Страницы, близкие по смыслу

 Последние новости