ГлавнаяНовости в ЧеркассахІз Черкас почав свій тур по Україні джаз-хор з Німеччини

Із Черкас почав свій тур по Україні джаз-хор з Німеччини

29.07.2017

Міжнародний хор «Актуальна тенденція» приїхав до України аби подарувати композиції у стилі джазу, спиричуелс, госпел та інші, повідомляє Нова Доба. Концерти – безкоштовні, мета учасників підтримати українців у такий непростий час. У цьому до них долучилися об’єднані церкви міста, повідомляють організатора.

У Черкасах хор зібрав глядачів в обласній філармонії. Дві години 60 хористів та естрадно-симфонічний оркестр із 40 музикантів виконували композиції англійською, українською та німецькими мовами. Концерт відбувся в рамках святкування 500-річча Реформації в Україні.
«Це була неймовірна атмосфера, я була просто захоплена тим, що відбувалося на сцені!», − поділилася глядачка Анна Торгало.
Закінчився виступ незвично. Всі музиканти і співаки спустилися в зал із запаленими свічками в руках. При цьому вони виконували дуже красиву, мелодійну пісню «Мир в тобі».

Гостя концерту Ірина Морхоцька: «Дуже талановиті та обдаровані Богом люди. Від захоплення у мене та багатьох глядачів наверталися сльози, особливо коли в кінці всі вийшли у хол, вони –співали, а ми безупинно аплодували їм. Неймовірний концерт».
«Я відчував, що зал підтримує і приймає нас. І коли ми спускалися вниз, було таке відчуття єднання, що просто не передати словами», − поділився учасник колективу Андрій.

Всі учасники колективу з різних країн, таких як Німеччина, Україна, Росія, Білорусь, Польща, Чехія, США. 5 із них черкащани. Керівник і диригент хору Павло Шабан − іммігрант з України, та вже 20 років живе в Німеччині. Про батьківщину пам’ятає і регулярно відвідує країну з гастролями.

«Моє бажання, аби всі мали можливість послухати красиву, духовну музику. Я давно цим займаюсь і вдома працюю хормейстером декількох хорів, і мені дуже приємно, що я можу поділитися своєю творчістю в Україні», − сказав Павло.
Окрім Черкас хор «Актуальна тенденція» проїде чотирма містами України, такими, як Одеса, Південний, Миколаїв, Херсон. 

↓ Комментарии посетителей (0)
[ Показать комментарии ]

Добавьте собственный комментарий
Автор

Комментарий

Страницы, близкие по смыслу